Boulder víkend na Sněžníku 16.-17. 11. 2024

Víkendová akce na Děčínském Sněžníku určená zájemcům bez předchozích zkušeností s boulderingem venku. Během dvou dnů lezení se tě na místních "šutrech" pokusíme zasvětit do téhle parádní lezecké disciplíny!

Na kurzu se seznámíš s pravidly pro outdoor bouldering, naučíš se orientovat v průvodcích a bouldrové stupnici a dozvíš se vše potřebné k bezpečnému lezení venku s bouldermatkou.

(Lze se zúčastnit i pouze jednoho dne s cenou 2.500 Kč/den)

  • 16.-17. 11. 2024

  • víkend

  • Děčínský Sněžník, ČR

  • 5.000 Kč/os.

Praktické informace

Program a průběh víkendu:

Akce začínám sobotním ranním srazem v 9.00 na parkovišti pod Sněžníkem (možnost využít společnou dopravu z Prahy).

Sobotu a neděli zde strávíme celý den bouldrováním v jedné z nejkrásnějších a také největších boulderingových oblastí u nás - na Děčínském Sněžníku.

Konec akce v neděli okolo 16.00

Ubytování a stravování:
Ubytování bude pro všechny účastníky akce zajištěno ve vybraném penzionu v oblasti (bude upřesněno). Předpokládaná cena je cca 1.000 Kč/os./noc včetně snídaně. Přes den si během lezení budeme muset vystačit s vlastními zásobami.
Vybavení:
Zapůjčení kompletní potřebné výbavy pro lezení bude v ceně akce zajištěno. Pokud ale máš něco vlastního (lezečky, pytlík s mágem nebo bouldermatku), tak určitě vezmi s sebou. Na lezení se pak hodí pohodlné sportovní oblečení, u kterého nebude problém, pokud si ho třeba odřeš nebo zničíš. Dále pak vezmi batoh na lezečky a svačinu a nezapomeň v něm mít taky lékárničku, čelovku a repelent.
Doprava na akci:
Doprava na akci je řešena individuálně, v rámci snížení nákladů je možné se domluvit na spolujízdě s instruktory z Prahy.
Cena kurzu zahrnuje:

Vedení kurzu instruktory skalního lezení s licencí MŠMT a zapůjčení potřebného vybavení.

Navíc je potřeba počítat s náklady na ubytování, dopravu a stravu během víkendu.

Náročnost akce:
Víkend je určen zejména začátečníkům bez předchozích zkušeností s bouldrováním venku Věříme ale, že i mírně pokročilý bouldrista si s námi taky slušně zaleze.
Počet účastníků:

Počet účastníků na akci je omezen na max. 4 lezce na jednoho instruktora (max 8 účastníků akce celkem).

Akce proběhne v minimálním počtu 3 účastníků.