Všeobecné obchodní podmínky


Jsou to sice "formality", ale i na horách v nich musí být jasno. Přečtěte si je, prosím, než se mnou vyrazíte. Jakmile odešlete přihlášku, je to jako kdyby jste řekli: "Obchodní podmínky jsem četl a souhlasím s nimi."

Mám na to papíry

Všechny své akce a kurzy vedu v souladu s legislativními požadavky platnými na území České Republiky. A mám na to papíry.


Přihlášení na akci/kurz

Přihlásit se můžeš buď e-mailem, telefonicky nebo pomocí registračního formuláře zde na webu. S potvrzením rezervace ti zašlu podrobnější info k danému kurzu/akci a také fakturu s podklady k platbě. Tu prosím uhraď nejpozději do čtrnácti dnů od obdržení a tvoje rezervace pak bude závazná.


Co se řekne na horách, to platí

Sám si vyhrazuji právo přerušit nebo ukončit kurz/akci z důvodu nepřízně počasí nebo tvojí nezpůsobilosti pro daný úkon. Pokud si to budeš přát ty osobně, zrušíme ho také.

V obou případech zůstane předem dohodnutá cena nezměněná.

V případě, že bude dopředu nepříznivá předpověď počasí pro bezpečné uskutečnění kurzu, pokusíme se ho přesunout na jiný termín, nebo ti vrátím zpět tvé peníze (neplatí, jestliže už bude kurz zahájen).

To platí také, pokud by náhodou došlo ke zrušení kurzu/akce z mé strany.


Storno podmínky

Svoji účast na /kurzuakci samozřejmě můžeš zrušit bez udání důvodu.

Pokud tak učiníš do 14-ti dnů předem, účtuji storno poplatek ve výši 50%. Pokud později, počítej pak už se stoprocentním stornem. Budou-li tvoje důvody pro neúčast závažné, opět nabízím možnost přesunutí na jiný volný termín nebo jiný kurz/akci.


Za co platíš

Předem dohodnutá cena akce zahrnuje: odměnu za vedení kurzu/akce horským průvodcem/instruktorem, jeho hutné náklady (ubytování, doprava, lanovky, vstupné, profesní pojištění atd.) a zapůjčení potřebné výbavy pro bezpečné absolvování kurzu/akce.

Navíc musíš počítat s (cena neobsahuje) tvé nutné náklady: ubytování, doprava, lanovky, vstupné, cestovní pojištění atd.


Obchod

Všeobecné obchodní podmínky, které platí při nákupu na e-shopu Lukymountain jsou k dispozici zde.


Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem 28. 4. 2021.

Pokud ti není něco jasné, stačí napsat