Kačka

Praha


Bylo to úžasné prodloužení léta, úplné degustační menu ferratového i horolezení s dokonalou ochutnávkou Itálie. Ještě jednou díky Luky!

Kačka

Praha


S Lukášem jsem absolvovala 3 dny na sněžnicích v Rakousku - Totes Gebirge. Celý víkend byl skvěle vyvážený. Bavili jsme se hodně o bezpečnosti na horách, dělali jsme nácvik v případě zasypání lavinou, prochodili jsme okolí Liezener Hutte a večer jsme se nasmáli historkám, kterých má Lukáš nespočet. Rozhodně Lukymountain doporučuji! Díky Luke za skvělý víkend 

Renata a Jindra

Havířov


Najít si svého lékaře, zubaře nebo i kadeřníka, kterým důvěřujete a se kterými se můžete rozumně domluvit, je skvělé. Ale najít si „svého“ horského průvodce – to je teda terno!!! No, a nám se to povedlo. Jmenuje se Lukáš! Přečti si pokračování zde.

Lenka

Praha


S Lukášem jsem zatím absolvovala dva kurzy - Ferratový v Lužických horách a Základy lanových technik. Nějaké lezení už jsem měla za sebou, tak jsem vlastně nic zvláštního nečekala - krom jistoty, že budu mít dohled  Omyl! Lukáš lidi dokáže odhadnout a pak hecnout, aby udělali ten krůček navíc, na který fyzicky mají, ale bojí se ho udělat. Zas další překonání sama sebe! A kurz lanových technik, který vybral kamarád a do kterého se mi popravdě ani nechtělo? Čekala jsem spoustu nudné (byť potřebné teorie) a že mě to bavit nebude. Zase omyl! Kurz jsem si užila, Lukáš všechno podal vtipně, zajímavě, ví o čem mluví. Vše jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži a kurz mě naprosto uchvátil. Zážitky z něj ve mě doznívaly ještě pár dní potom. Rozhodně doporučuji s Lukymountain některý z kurzu absolvovat. Stojí to za to!

Michal

Znojmo


Naprosto boží výstup! Byl jsem poprvé a i když jsem nadával, když jsem nemohl, rád pojedu znova! Lukáš je profík na svém místě! Všem DOPORUČUJI.

Stadna

Znojmo


Třídenka výstupu na Priel na sněžnicích s Luky(mountain) - absolutní spokojenost. Lukáš umí a je ochotjnej naučit, ne jen někam dotáhnout. Navíc je fakt v pohodě, takže za mě - určitě ne naposled. Díky!

Jirka

Praha


Děkuji Lukášovi za skvělé 4 dny v Dolomitech. Určitě doporučuji! 

Jana

Lipence


Ahoj Luky, ještě jednou moc díky za super zážitek a za bezpečné jištění mých dítek. Děti byly po návratu kaput, ale moc se jim to líbilo, hlavně Marťa se ptá, kdy a kam zase vyrazíme. Fotky obletěly kamarády a určitě přibudou další zájemci, i my se rádi zase někdy přidáme. 

David

Praha


Lukáši, kurz lanových technik na via ferratách na Slánské hoře byl super. Díky Tobě na ferraty teď budu brát méně zkušené kamarády s větší jistotou. Díky!

Dita

Liberec


Skvěle strávený den na ferratách. Užitečné tipy na dojišťování, poučiti kladky na ferratě nebo také, jak se dostat z lanového mostu, pokud spadnete. A hlavně naprosto trpělivej instruktor Lukáš, kterému nevadilo vše několikrát vysvětlit a ukázat. Takže díky Lukymountain.

Inka a Dušan

Praha


Děkujeme za super zážitek. Byli jsme s Dušanem moc spokojený i s vysvětlováním  a všemi radami a tak. Určitě se ještě ozveme!

Dana

Ostrava


Já jsem z celé akce (Mrtvé hory na sněžnicích) nadšená, vstřebávám zážitky ještě teď. Pro mně je to ideální způsob trávení volného času - hory a nějaká ta dřina. Měla jsem dobrý pocit z toho, že Lukáš dával na lidi pozor a povzbuzoval tam, kde se někdo necítil úplně jistě. Výlety i odpočinek a další program byly dobře promyšlené a rozvrstvené, přizpůsobené momentálním podmínkám. Super!

Vlaďka

Praha


Bez přehánění nejlepší dovolená za poslední roky a bezkonkurenční zážitek? 5 dní s Lukášem v Lago di Garda v Itálii! Vyvážený program,
super atmosféra, Lukášův individuální přístup k různým potřebám a úrovním... Zároveň znal oblast, takže víte, do čeho jdete, kdy se vydat kam a co od toho čekat... Takže i když bych se byla schopna už vydat na ferraty sama, rozhodně dám přednost další akci s Lukášem.

Tomáš

Kladno


Byli jsme se šestiletým synem na ferratách v Lužických horách. A bylo to perfektní. Druhá ferrata byla těžší, ale průvodkyně Anička celou dobu syna perfektně jistila a motivovala, aby šel dál. Perfektní zážitek jak pro mě, tak pro syna a všem doporučuji!!!!!!!

Teresa

Edinburgh


S Lukášem jsem byla poprvé v Itálii na akci Horokurzů. Jela jsem tam sama a s minimálními zkušenostmi, a tak jsem měla obavy, že nezapadnu do kolektivu a že nebudu ferraty zvládat. Lukáš mi ale se vším pomohl – přiučil mě techniku a se všemi členy výpravy mě seznámil. Od té doby jsem s ním byla na pár akcích (v létě i v zimě) a pokaždé to byla pecka! 

Katka

Semice


Perfektně strávený den, syn byl naprosto nadšeny. Výhledy a krásné místo pro nás dospělé. Již se těšíme na další výlet.

Vojta


S Lukášem jsem zažil nádherný trek v rakouském Totes Gebirge se základním lavinovým výcvikem. Díky skvěle zvolené trase a malé skupině účastníků jsme si užili výhledy i zamlžená zátiší, jak jen to je možné. Díky Lukášově přednášce u kamen a názorným ukázkám lavinové prevence jsem se zorientoval v zimních Alpách a hned další víkend mohl v klidu rozhodnout, kam a kudy je možné bezpečně vystoupat. Sám jsem kdysi provázel pár zájezdů po Karpatech, takže jsem ocenil skvělou organizaci a atmosféru výletu.