Tréninková skupina Lukymountain – podzim 2019

Chceš se v lezení trošku posunout? Odnaučit se zažitým zlozvykům? Vypilovat techniku lezení i jištění? Nemáš s kým pravidelně chodit lézt? Nebo jenom potřebuješ pořádně vyhecovat?

Tréninková skupina Lukymountain je tu pro Tebe! Pravidelné (1x týdně) lekce lezení na umělé stěně a boulderu v Lezeckém centru Smíchoff.

Do tréninkové skupiny se lze připojit i kdykoliv v průběhu podzimu se sníženou zvýhodněnou cenou nebo platit jednotlivé tréninky samostatně (á 450 Kč)..

  • od 2. října 2019 do 18. prosince 2019

  • každou středu 19.00 - 21.00

  • Lezecké centrum Smíchoff

  • 4.500 Kč/12 tréninků

Náplň, průběh a cena tréninků

Dvouhodinový lezecký trénink na stěně i na bouldru zaměřený především na rozvoj techniky lezení a jištění a všeobecné lezecké kondice.

Trénink je určený především pokročilejším lezcům a vyžaduje alespoň základní znalosti lezení a jištění. Do tréninkové skupiny budou lezci přijati na základě individuální konzultace nebo po absolvování Základního kurzu lezení.

Cena jednoho tréninku (2 hodiny lezení) je 450 Kč/os. (+ navíc vstupné na stěnu cca 150 Kč).

Lze předplatit 12 tréninků (2. 10.-18. 12. 2019) za zvýhodněnou cenu 4.500 Kč. Pravidelná docházka není podmínkou, je však výhodou. Trénink probíhá v minimálním počtu 3 účastníků. Pokud se někdo omluví a není naplněn minimální počet, trénink se ruší.

Trénink vede Lukáš Klingora a Mikuláš Keller.

Praktické informace

Jak to bude s vybavením?
Veškeré lezecké vybavení Ti zapůjčím a je v ceně kurzu, tobě stačí pouze pohodlné sportovní oblečení a nějaké občerstvení
Za co platím?
Za profesionální a kamarádský přístup instruktora lezení na umělé stěně s licencí MŠMT, navíc musíš počítat se vstupem na lezeckou stěnu (cca 150 Kč/os).

Zorientuj se