Lezení na písku

Ten pocit, kdy s parťákem sedíte na vrcholu pískovcové věže, podáte si ruku a společně se zapíšete do vrcholové knížky, ten se prostě musí zažít. Vyzkoušej jedinečnou atmosféru pískovcového lezení. Horolezecké disciplíny, která nemá jinde na světě než u nás obdoby.

Celedenní individuální kurz lezení na písku, lze domluvit vlastní termín a lokalitu dle přáníí.
  • Domluv si individuální na uvedených kontaktech

  • 1 den

  • Vybraná pískovcová skalní oblast

  • od 1990 Kč/os.

Program akce

Vyrazíme na Hrubou skálu, Sušky, Panťák, do Příhraz, Tisé anebo třeba do Labáku. Vylézt tvojí vysněnou skalní stěnu, na kterou si sám netroufneš anebo můžeš výběr jednoduše nechat na mě. Program závisí zcela na tobě. S čím ale můžeš dopředu počítat je, že prostě celý den polezeme. Můžeš lézt za mnou v klidu na druhém, bezpečném konci lana anebo si klidně troufnout něco vytáhnout. Rád ti ukážu, jak se zakládají smyčky a motaj bambuláci, lezou spáry nebo komíny…

Praktické informace

Kde polezeme?
Ádr, Sušky, Hrubice, Příhrazy, Tisá, Labák … Oblasti můžeš vybírat a dopředu prolézt třeba tady.
Jak to bude s vybavením?
Veškeré lezecké vybavení Ti zapůjčím a je v ceně kurzu, tobě stačí pouze pohodlné sportovní oblečení pro pobyt v přírodě nějaké občerstvení.
Za co platím?
Za profesionální a kamarádský přístup instruktora lezení v přírodních terénech s licencí MŠMT a zapůjčení kompletní výbavy.
A opravdu to zvládnu?
Jasně! A vůbec není potřeba, abys byl už třeba rozlezený z umělé stěny nebo sportovních skal. Kurz je určený jak úplným začátečníkům, tak i pokročilejším lezcům. Protože věřím, že díky své dlouholeté lezecké zkušenosti dokážu i je něco naučit.

Zorientuj se